Služby

sluzby-prezuti-pneuPřezutí pneumatik

Přezujeme všechna osobní auta, menší nákladní vozy do 7.5 tuny, motorky, zemní stroje (jako Bobcat a jiné), VanyOff Roady. Přezouváme také fleetové vozy – Arval CZ, ALD Automotive, ČSOB Leasing, Business Lease, Škofin a Unicredit Leasing CZ. Stačí objednat termín přezutí a výměnu uděláme na počkání.

 

 

sluzby-prodej-pneuProdej pneu, kol, plechových a ALU disků

V našem sortimentu najdete nové i použité pneumatiky, protektory, lité ALU disky, plechové disky i komplety. To vše za internetové ceny jak pro osobní, tak i nákladní auta, motorky, zemní stroje, vany a Off Roady.

 

 

sluzby-uschovani-pneuUskladnění pneumatik

Už nemusíte řešit, kam se sezónními pneumatikami. Můžete si je uskladnit v našem skladu do příští výměny. Nejen, že vám nebudou nikde překážet, navíc je nemusíte nakládat do auta a špinit si ho. Vše zařídíme my.

 

 

sluzby-tpmsTPMS systém

TPMS = systém monitorování tlaku v pneumatikách.  Tento systém je od 1. 11. 2014 povinně namontován do všech nových aut, vyrobených pro Evropskou unii. Tento systém vyhodnocuje tlak v pneumatikách a jeho změny. Provádíme kontroly i výměny těchto systémů.

 

 

sluzby-likvidaceEkologická likvidace pneumatik

Veškeré pneumatiky odvážíme k ekologické likvidaci. Z recyklovaného materiály vyrábějí specializovaná zařízení granulátu nebo textilního a kovového odpadu, které jsou dále využitelné v řadě průmyslových odvětví.

 

 

sluzby-opravy-pneuOpravy

Provádíme opravy pneumatik i ALU disků.

 

 

 

sluzby-cisteni-interieruČištení interiérů

Vyčistíme váš interiér od rozsypaných sušenek a drobků, vyleštíme palubnímu desku a dodáme autu zpátky jeho lesk a čistý interiér.